O autorze
Z wykształcenia psycholog. Swoją wiedzę wykorzystuje w pracy z singlami i parami planującymi małżeństwo. Jako matchmakerka - personalny doradca, wspiera w poszukiwaniach życiowego partnera. W pracy z parami, jako wedding plannerka, wspiera narzeczonych w każdym aspekcie przygotowań ślubu i wesela.

Organizatorka perfekcyjnych uroczystości. Profesjonalny doradca, pionierka i promotorka zawodów konsultanta ślubnego i matchmakera w Polsce.

Właścicielka Aspire - jednej z najbardziej doświadczonych i najdłużej działających agencji wedding plannerskich w kraju oraz Aspire Matchmakers - agencji specjalizującej się w konsultingu i profesjonalnym doborze partnerów.

www.aspire.pl
www.aspirematchmaking.pl

Włosy i makijaż - co jest modne w tym sezonie?

Drogie Panie, jeśli zaplanowałyście ślub na wiosnę, lato, jesień 2014 roku i chcecie wyglądać zgodnie z obowiązującymi trendami, a nie macie długich włosów - warto rozważyć ich przedłużenie... Bo najmodniesze są upięcia i warkocze.

Misternie upinane koki i na pozór niedbale rozpuszczone loki i fale – wszystkie fryzury z długich włosów to w obecnym sezonie hit. Podczas targów ślubnych w Nowy Jorku zaprezentowano wiele stylizacji fryzur z kręconymi włosami, inspirowanych belle epoque – a więc puszystych, lekko „potarganych” fal.
Wśród koków popularne są zarówno upięcia delikatne, jakby zrobione własnoręcznie w domu na chwilę przed wyjściem, jak i te bardzo misterne, duże, upięte bardzo wysoko, na samym czubku głowy.

Paniom, które zdecydowały się na ślub i wesele w plenerze, w stylu country, styliści proponują zastąpić koki warkoczami. Fryzura spopularyzowana przez Julię Tymoszenko będzie się cieszyć powodzeniem.
W kwestii makijażu eksperci podkreślają, że najważniejsze będą odpowiednio wystylizowane, dość gęste i przyciemnione brwi ala Cara Delevingne, podkreślone „zaróżowione” policzki, błyszczące usta w odcieniach naturalnych lub różowych oraz powieki podkreślone eye linerem.
Trwa ładowanie komentarzy...