O autorze
Z wykształcenia psycholog. Swoją wiedzę wykorzystuje w pracy z singlami i parami planującymi małżeństwo. Jako matchmakerka - personalny doradca, wspiera w poszukiwaniach życiowego partnera. W pracy z parami, jako wedding plannerka, wspiera narzeczonych w każdym aspekcie przygotowań ślubu i wesela.

Organizatorka perfekcyjnych uroczystości. Profesjonalny doradca, pionierka i promotorka zawodów konsultanta ślubnego i matchmakera w Polsce.

Właścicielka Aspire - jednej z najbardziej doświadczonych i najdłużej działających agencji wedding plannerskich w kraju oraz Aspire Matchmakers - agencji specjalizującej się w konsultingu i profesjonalnym doborze partnerów.

www.aspire.pl
www.aspirematchmaking.pl

Wciąż szukam partnerki – czy coś robię nie tak?

W Polsce jest blisko 7 milionów osob żyjących samotnie. Wielu z nich to wielkomiejscy single. Mają wielu przyjaciół, prowadzą rozrywkowe życie, odnoszą sukcesy zawodowe i... często pragną zamienić życie singli na życie w parze, ale nie mogą znaleźć partnerki lub partnera. Czy robią coś nie tak jak trzeba? Czy coś jest z nimi nie tak?

Żeby móc do uporządkowanego według własnych zasad życia wprowadzić drugą osobę, potrzeba otwartości. Na drugiego człowieka, na zmianę, na zmierzenie się z cudzymi oczekiwaniami, własnymi przekonaniami i nierzadko bagażem negatywnych doświadczeń. Nie ma sensu szukać ideału. Ale warto szukać kogoś dobrze dopasowanego.
Wielu singlom wydaje się, że wszyscy dookoła się z kimś spotykają? Im dłużej są sami, tym częściej myślą, że coś musi być z nimi nie tak. Jednak niemożność znalezienia partnerki lub partnera to czasem wynik obracania się w stałym gronie znajomych i znajomych znajomych. Nie ma czasu i sposobności na wyjście poza ten krąg.
Dlatego coraz większa liczba dobrze sytuowanych osób na świecie powierza aranżację swojego życia osobistego profesjonalistom. O odnoszących sukcesy mężczyznach, którzy decydują się na skorzystanie z pomocy matchmakerów pisały już m.in. amerykańskie The Financial Times, Forbes, czy Fortune Magazine. „Gdzie menedżerowie wyższego stopnia zwracają się w poszukiwaniu miłości? Większość z nich nie pojawia się w reality show The Millionaire Matchmaker, możecie się również założyć, że nie znajdziecie ich na Tinderze. Więc w jaki sposób szukasz „tej jedynej”, kiedy masz dużo kasy, ale mało czasu? Proste! Płacisz komuś, by zrobił to dla Ciebie.” – napisała dziennikarka serwisu fortune.com.

Z usług profesjonalnego matchmakera – osobistego doradcy w kwestii poszukiwania dopasowanej partnerki życiowej, można skorzystać również w Polsce - zapraszam na www.aspirematchmaking.pl.
Trwa ładowanie komentarzy...